„Ku uzdrowieniu”

grupa wsparcia psychologicznego dla osób zranionych wykorzystaniem seksualnym w Kościele (Archidiecezja Krakowska)

Fundacja Towarzyszenia Rodzinie z Archidiecezji Krakowskiej uruchamia grupę wsparcia psychologicznego „ku uzdrowieniu” dla kobiet i mężczyzn. Będzie ona przestrzenią dzielenia się własnymi bolesnymi doświadczeniami, bycia wysłuchanym, przyjmowania wsparcia emocjonalnego od osób, które mają podobne doświadczenia, i w towarzystwie psychologa i terapeuty przechodzenia procesu radzenia sobie z traumą. Osoby zgłaszające się do grupy wsparcia będą miały możliwość skorzystania również z konsultacji prawnych. Obecnie trwa nabór do grupy. zgłaszają się osoby pokrzywdzone i kobiety i mężczyźni.

Fundacja Towarzyszenia Rodzinie jest podmiotem realizującym w Archidiecezji Krakowskiej pomoc w zakresie szeroko rozumianej terapii psychologicznej oferowanej osobom zranionym wykorzystaniem seksualnym w Kościele.

Zapisać się można przez formularz https://kuuzdrowieniu.pl/#formularz albo zadzwonić pod numer 12/260 75 14 od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-20.00. Spotkania będą odbywały się w Krakowie w Poradni Fundacji Towarzyszenia Rodzinie przy ul. Faustyny 70.