Aktualności

Nowa strona internetowa to prosta komunikacja i łatwiejszy kontakt. Wniosek o grant złóż elektronicznie

2023-01-20


Zmieniamy się dla Was. Nowy rok działalności rozpoczynamy od ważnej zmiany w zakresie komunikacji. Chcemy, aby kontakt z nami był maksymalnie uproszczony, a wszystkie niezbędne informacje łatwe do znalezienia. Dlatego uruchomiliśmy nową stronę Fundacji Świętego Józefa Konferencji Episkopatu Polski. Od dziś za jej pośrednictwem można też składać wnioski grantowe.

Zmian jest kilka.

Po pierwsze: wszystkie najważniejsze informacje – o nas, jak pomagamy, o zrealizowanych z naszym udziałem projektach oraz dane kontaktowe – są teraz dostępne dosłownie jednym kliknięciem. Prosta nawigacja strony umożliwia szybkie znalezienie interesujących nas informacji, a w razie potrzeby szybkie skontaktowanie się z nami.


Po drugie: wniosek o grant można złożyć elektronicznie, za pomocą dedykowanego formularza. W sekcji “Nasze granty” zamieściliśmy też regulamin grantowy na rok 2023.


Po trzecie: chcemy być z Wami w stałym kontakcie, na bieżąco informując o najnowszych wydarzeniach z życia Fundacji, ale też ważnych projektach i działaniach.

Liczymy, że wprowadzone zmiany umożliwią nam bardziej efektywne działanie i skuteczną pomoc.